Archive for Genel

Sosyal Medyada Aktif Olmak için: SMM PANEL

Sosyal Medyada Aktif Olmak için: SMM PANEL

Sosyal Medya Yönetimi (SMM) Paneli, dijital pazarlamacıların ve işletmelerin sosyal medya varlıklarını en üst düzeye çıkarmak ve etkili bir şekilde yönetmek için kullandıkları vazgeçilmez bir araçtır. Bu panel, içerik planlamasını kolaylaştırır, içeriklerin otomatik olarak yayınlanmasını sağlar ve analitik verilerle takipçi kitlenizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Kolay Reklam İçeriği

Aynı zamanda reklam kampanyalarınızın izlenmesini ve optimize edilmesini sağlar, böylece bütçenizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. SMM Paneli, marka bilinirliğini artırma, takipçi sayısını artırma ve online varlığınızı büyütme konularında işletmelere güçlü bir destek sunar.

Sizleri Bekliyor

Müşteriler için Smm panel, dijital pazarlama stratejilerinizi geliştirmek ve rekabetin önünde olmak için gereken önemli bir araçtır.

Birbirinden Kaliteli İçerikler


Birbirinden Kaliteli İçerikler

Site içinde hukuktan çiftçiliğe varıncaya kadar pek çok konu başlığına ait bilgi bulmak mümkündür. Verilen bu bilgiler oldukça bilgilendirici olup okuyan kişiyi tatmin edecek düzeydedir. Farklı konularda da kültür seviyelerini arttırmak isteyen kişiler sitenin içeriklerine göz gezdirebilir.

Sitenin İçeriklerinde Nasıl Sorusu

Sitenin içerikleri arasında bazı soru kalıplarıyla sorulan suallerin oldukça fazla olduğu ön plana çıkmaktadır. Bu soru kalıplarından en dikkat çekeni ise nasıl yapılır veya nasıl açılır benzeri olanlardır. Burada yer alan sorulara verilen cevaplar oldukça yeterli olup herkesin anlayabileceği bir dile sahiptir.

Sitede Yer Alan İçeriklere Erişim

İnternet sitesindeki başlıklara ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Bu başlıkların altında yer alan bilgileri edinmek isteyenler bu siteye giriş yapabilir ve Nasıl ile başlayan soruların cevaplarını bulabilir.Bakan Kurum’dan sıfır atık mesajı: 96 milyar TL kazanç sağlandı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat
Kurum, “Sıfır Atık Hareketi ile geri kazanım oranı arttı; 96 milyar TL
ekonomik kazanç sağlandı, 4,9 milyon ton sera gazı salınımının önlendi
ve 432 milyon ağacın kurtarıldı” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, resmî sosyal medya hesabından “Sıfır Atık Hareketi” projesiyle öne çıkan çalışmaları paylaşarak, “Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi himayelerinde başlattığımız sınırları aşan Sıfır Atık projemizde hedeflerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Geri dönüşüm kazanım oranımızı yüzde 5 artırdık, yüzde 30’a çıkardık. 45,5 milyon ton atığı ekonomiye kazandırdık. Bu yıl yüzde 35’e yükselteceğiz!” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı açıklamasında, Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde yürütülmekte olan Sıfır Atık Hareketi kapsamında israftan kaçınılması, atığın önlenmesi, azaltılması, yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi hedefleri doğrultusunda bugüne kadar toplanan atıklardan; 96 milyar TL ekonomik kazanç sağlandığı, 4,9 milyon ton sera gazı salınımının önlendiği ve 432 milyon ağacın kurtarıldığı bilgisi de yer verildi.

El Salvador Futbol Ligi’nde büyük trajedi! 12 Kişi Öldü

El Salvador Futbol Ligi play-off çeyrek finalinde Alianza ile FAS karşı karşıya geldi. Bu mücadelede tribünlerde büyük bir facia yaşandı.

FAS’ın tek golle kazandığı çeyrek finalin rövanşında Alianza’nın ev sahipliğinde Cuscatlan Stadyumu’nda oynanan maçta tribünlerde izdiham oluşması sonrası en az 12 kişinin yaşamını yitirdiği ve çok sayıda taraftarın da yaralandığı belirtildi.

Bakan Soylu’dan polislere müjde

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü personeli ile kahvaltı programında buluştu.

Şişli’de bir otelde düzenlenen programa Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve birçok emniyet personeli katıldı. Bakan Soylu, kahvaltının ardından emniyet personeline hitap etti.

Konuşmasında 15 Temmuz darbe girişimini hatırlatan Bakan Soylu, “İnancım ve itikadım odur ki mesai birlikteliği yaptığımız bu yedi yıllık dönem bu kurumun tarihinde ayrı bir başlık olarak yer alacaktır. Haşa şahsımdan ötürü değil. 15 Temmuz’dan sonra bu teşkilatın ortaya koyduğu sahiplenme, kendini ihanetten arındırma ve 21. yüzyılı bir kaos yüzyılı haline getirmek isteyen küresel akla karşı ortaya koyduğu mücadeleden, kurum ve devlet aklından, kendi kapasitesini geliştirmeye yönelik attığı köklü adımlardan dolayı bu dönem ayrı yazılacak, ayrı hatırlanacaktır. Türk polisi gerçek gücünü, gerçek kapasitesini, tıpkı devletin tüm kurumlarında olduğu gibi FETÖ ihanetine karşı ortaya koyduğu ayakta kalma, arınma ve yenilenme hamlesiyle gerçekleştirmiştir. Belki pek çok şeyi elimizden aldılar. Belki mağduriyetler oluşturdular, belki zamanımızı çaldılar. Ama en önemli gücümüz olan köklü devlet geleneğimizi, devlet aklımızı alamadılar. Küresel efendilerinin talimatlarıyla beraber yaptıkları atamalarla, bilişim sistemlerimize veya arşivlerimize sızmalarıyla, hatta mevzuat değişiklikleriyle bu devlet geleneğini ve devlet aklını bertaraf ettiklerini zannettiler ama yanıldılar. Hepiniz şehitlerimizle ve gazilerimizle birlikte bu vatan toprağına sıkı sıkıya sarıldınız. Hepiniz bu kuruma sarıldınız, teslim olmadınız, teslim etmediniz. Efsane bir dönem olarak tarihe geçtiniz. Allah sizlerden razı olsun. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Bizim teşkilatımız diğer teşkilatlara benzemez. Bizim teşkilatımız şüheda ve gaza ehli bir teşkilattır” ifadelerini kullandı.

Emniyet personelinin haklarına yönelik yaptıkları çalışmalardan bahseden Soylu, “Personel sayımız 15 Temmuz sonrasında 273 bindi. Bugün ise personel sayımız 335 bindir. Ben 225 bin sayıya düştüğümüzü de iyi hatırlıyorum. Hem niteliği arttırdık, hem de yenilendik. Bugün teşkilatımızdaki 335 bin personelimizin yüzde 45’i yani neredeyse yarıya yakını 15 Temmuz sonrası göreve başlayan personelimizdir. Ve şu an görev yapan tüm personelimizin yüzde 77’si lisans mezunudur. Özellikle çarşı ve mahalle bekçiliğini bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yeniden ihya ederek şehir güvenliğinde hep birlikte önemli bir adım attık. Yine Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve hassasiyetiyle 3600 ek gösterge sözümüzü tuttuk. Böylece polisimizin emekli olduktan sonra da ciddi bir geliri olmasını, rahat bir şekilde hayatını devam ettirebilmesini, polislik desteğinde gösterdiği fedakarlığı emeklilikten sonra biraz da olsa karşılığını alabileceği bir anlayışla karşı karşıya bıraktırmayı sağladık. Daha önce 2024 yılında yürürlüğe gireceği duyurulan iki bölge ve dört grup uygulamasını kaldırdık. Onun yerine herhangi bir ayrım olmadan iki bölge sistemini getirdik. Bölgeler ve hizmet sürelerine yönelik değişiklikler yaptık. Daha önce değişik oranlarda ve bazı hizmet sınıflarında uygulanan katsayı uygulamasını yüzde 52 oranına sabitleyen tüm personele ek bir ücret olarak bir vesileyle vermeyi kararlaştırdık ve bunu sağladık. Bir başka yenilik olarak personelimizin nüfusa kayıtlı olduğu il eğer büyükşehir ise o ile atanabilmelerinin de önünü açtık” dedi.

Depremde göçük altında kalan Hataysporlu futbolcu enkazdan yaralı olarak çıkarıldı!

Radyospor’a konuşan Hatayspor yöneticisi Mustafa Özat, Christian Atsu’nun enkaz altından çıkarıldığını açıkladı. Ancak sportif direktör Taner Savut’un hala enkaz altında olduğunu paylaştı.

Mustafa Özat, “Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Hatay çok etkilendi. En tehlikeli saatlerin sonuna doğru geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Ayağı yaralı ancak şu anda detaylı bilgi bilmiyorum”

“Cristian Atsu şu anda hastanede tedavisi devam ediyor. Ayağı yaralı ancak şu anda detaylı bilgi bilmiyorum. Hayatta olduğu için çok mutluyuz. Taner Savut hocamız için de dua ediyoruz.”

“Futbolcularımız ve Volkan hocamız bugün Adana’ya gidecek”

“Futbolcularımız ve Volkan hocamız bugün Adana’ya gidecek. Adana Türk Eğitim Derneği’nde 60 kişilik yer ayrıldı. Volkan hocamız sağ olsun var olsun birçok şeyi organize etti. Yürekli adam, 40 yıllık Hataylı gibi davrandı.”

“Ali Koç Bey, Kulüpler Birliği birçok konuda yardımcı oldular. Gün birlik olma günü.”

Deprem bölgesiyle ilgili acı tablo ve kritik çağrı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sonrasında 3 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti, 20 binden fazla kişi yaralandı. 10 ilde yıkılan bina sayısı 10 bini geçti. Artçı sarsıntıların yeni yıkımlar oluşturmasından endişe ediliyor.

Depremin ardından konut güvenliği yeniden gündeme geldi.